Fotografie-1-4

Kochani,

Dziś mam dla Was stylizację z cudowną koszulą. Dzisiaj pozwoliłam sobie na bardzo odważne połączenie. Zarówno koszula jak i spodnie są wzorzyste, ale odnoszę wrażenie, że całość tworzy bardzo ciekawy i nietuzinkowy look. Bardzo dobrze czuję się takich szalonych kolorach.

Być może moja stylizacja spowoduje, że i Ty pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa modowego, bo o to w tym chodzi by eksperymentować i szukać siebie i tego, co najlepiej będzie do Ciebie pasować – przede wszystkim najważniejsze jest to, by czuć się dobrze i komfortowo w tym, co masz na sobie.

Idealny wiosenny look to ta koszula z kolorowymi spodniami – tak jak u mnie, ale i genialnie prezentowałaby się z Twoimi ulubionymi jeansami. Można ją nosić luzem lub wpuścić w spodnie. Kwiecisty wzór, kolorowy design i staranne wykończenie powodują, że na pewno nie przejdziesz niezauważona. Uwielbiam jej guziki! Bardzo lubię w niej to, że nie gniecie się, wystarczą ją delikatnie 'potraktować’ Steamasterem. ( o który zresztą często pytacie i szczerze go polecam – używam niemalże codziennie!).

By nie zmarznąć, mam ze sobą pastelowego futrzaka, który genialnie sprawdza się w wielu stylizacjach. Tutaj fantastycznie zgrał się z moimi kwiecistymi spodniami!

Uwielbiam wiosnę i lato za te szalone kolorystyczne połączenia! A to dopiero początek sezonu!

 

Fotografie-7-5

Fotografie-6

Fotografie-3

Fotografie-2-4

Fotografie-5

Fotografie-8-4

Fotografie-10

Fotografie-11-2

Fotografie-9-4

Fotografie-13-4

Fotografie-14-3

Fotografie-15-5

Fotografie-16-4

Fotografie-17-4

Fotografie-18-4

 

Fotografie-21

Fotografie-19-4

Fotografie-24-4

 

Fotografie-25-3

 

 

Fotografie-28-2

Fotografie-26

 

Fotografie-31-2

Fotografie-27-2

 

Fotografie-30-2

Fotografie-34-1

Fotografie-32-2

Fotografie-33-1

KOSZULA – ZANDII dostępna tutaj

SPODNIE – NISSA

BUTY – CZASNABUTY.PL

TOREBKA – TOUS

ZEGAREK – LACOSTE