Fotografie-32-5

Czy Ty masz przed sobą obraz kobiety współczesnej? Zapewniam Cie, że tak. Jestem przekonana, że to właśnie ta kobieta, na którą patrzysz w lustrze codziennie z rana.

Nieśmiało przyznam, że nią jestem bez cienia wątpliwości. W ciągu dnia zmieniam się, ponieważ wcielam się w różne role. W pracy staram się być elegancka, ale nie ukrywam, że pozwalam sobie na dni, kiedy moja szkolna stylizacja jest luźna i wygodna, czasami mam wrażenie, że wtapiam się w tłum z uczniami mając na nogach trampki. Jedno jest pewne! Zawsze mam przy sobie torebkę!

Popołudniami stawiam na totalną wygodę, bywa tak, że w aucie mam buty na zmianę! Dobieram taką stylizację, by szybko zamienić szpilki na wygodne mokasynki lub tenisówki. Mnóstwo czasu spędzam teraz na zewnątrz z dziećmi, aby dotrzymać im tempa muszę mieć wygodny strój i najlepiej plecak, żeby zapakować najpotrzebniejsze drobiazgi dla siebie, czy dzieci. Właściwie taki plecak może mi towarzyszyć „gdziekolwiek jestem”.

Fotografie-17

Fotografie-2

Fotografie-15-11

Kobieta Współczesna to również elegantka. Możesz nią być w pracy, ale i na spotkaniu z przyjaciółmi.  Taka torebka towarzyszy mi w ciągu dnia i opiekuję się moimi wartościowymi przedmiotami. Jest ze mną przy ważnych spotkaniach i chowa do środka wiele tajemnic wypowiedzianych podczas jego trwania.

Nie ma co ukrywać, że w twojej stylizacji torebką jest właśnie tą „kropką nad i”.  Jest ozdobą i zwraca na siebie główną uwagę. Wcielając się w różne role w ciągu dnia zmieniamy je odpowiednio do naszych potrzeb. Czasami potrzebujesz wziąć ze sobą najdrobniejsze skarby, a innego razu kilka niezbędnych przedmiotów i to nie tylko dla siebie.

Fotografie-22-9

Fotografie-17-10

Kobieta Współczesna wg marki Puccini jest modna i niezależna. Podejrzewam, że to właśnie Ty jesteś kobietą Współczesną, dlatego powinnaś wziąć udział w konkursie, gdzie nagrodą główną są torebki – to co my kobiety uwielbiamy! A w nowej kolekcji Fashion każda z Was znajdzie coś dla siebie! Marka zadbała o nietuzinkowy design, piękne wykończenia i przede wszystkim jakość – torebki są wykonane z wyselekcjonowanych skór ekologicznych. Miejskie modele mają świeży i letni wygląd.

Fotografie-11

Fotografie-7

Fotografie-16-8

Konkurs odbywa się na moim Instagramie.

Dodatkowe szczegóły znajdziesz tutaj

Nagrodzone zostaną aż 3 osoby!

Nagroda pierwsza – 2 wybrane torebki z Fashion Collection

Nagroda druga – 1 wybrana torebka z Fashion Collection

Nagroda trzecia – 1 torebka z Fashion Collection