pkp2

Jutro pierwszy dzień Wiosny!

Stylizacja niby trochę wiosenna, a jednak trzeba uważać. Nie martwcie się, nie miałam gołych nóg 🙂 Nie spodziewałam się, że tak dobrze będę się czuła w tej kolorystyce. Spodnie upolowane  na wyprzedaży za 19 zł – dacie wiarę? Czasem warto jeszcze zajrzeć online na końcówki końcówek! Ulubione czółenka już powoli wyciągam z szafy – przyznam, że odliczałam to tego momentu. Tak jak we wrześniu przebieram nogami na płaszcze i botki, tak teraz czekam na swoje ukochane szpilki, trampki, mokasyny i kolory wiosny oraz lata!

Sweter jest cieplutki i uwielbiam go do spódnicy, spodni, jeansów – kolor sprawia, że pasuje niemalże do wszystkiego – mam go nawet w stylizacji do sukienki 🙂

Całość przełamałam zgniłozieloną torebeczką, która pomieści tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Ostatnio idąc z panującym prądem rozkochałam się w dodatkach do włosów – w gruncie rzeczy zawsze je lubiłam. Spinki, kokardy, wianki, kwiatki, a już mam przygotowaną welurową cudowną opaskę – must have tego sezonu!

Na samym dole mam zdjęcie z moją uczennicą, którą przypadkowo spotkałam podczas robienia zdjęć – Blanche dała się namówić na wspólną fotkę z Teacherem 🙂 Zobaczcie, jakiech mam fajnych uczniów!

pkp3

pkp4

pkp5

pkp6

pkp7

pkp8

pkp9

pkp10

pkp11

pkp12

pkp13

pkp14

pkp15

pkp17

pkp16