Dziewczyny wiem, że czekałyście na ten post – pierwsza inspiracja jesiennego manicure. Oczywiście nie byłabym sobą, gdym od razu nie zaszalała. Paleta kolorystyczna najnowszej kolekcji NEONAIL genialnie wpisuje się w trendy jesienno – zimowe, więc nie pozostało mi nic innego jak zaproponować Wam dwie stylizacje – każda dłoń jest inna, jednak nadał zostajemy w zbliżonej tonacji barw.

Z najnowszej kolekcji Enjoy Yourself (dostępna tutaj) każda z Was znajdzie kolor dla siebie. Teraz możecie postawić na kolor, który odzwierciedla to, co czujecie. Barwy zdecydowanie potrafią napędzić do działania. Nie popadajmy tym razem w nostalgiczny charakter jesieni, a zabawmy się kolorami, podkreślając jej walory. 

Ja zawsze proponuję Wam nietuzinkowe i nietypowe stylizacje zachęcając do odrobiny szaleństwa. W ogóle nie skupiam się na tym, aby kolor manicure pasował mi do stylizacji, a nawet odwrotnie! Świetnie, jak się wybija i zwraca na siebie uwagę. Z najnowszą kolekcją mamy szerokie pole do popisu. Ja tym razem skusiłam się na odcienie fioletu i przygaszonego różu, ale niejedna z Was będzie zachwycona niepowtarzalną zielenią – te odcienie na żywo są obłędne. Stawiałabym tutaj na przygotowanie stylizacji właśnie z tymi dwoma odcieniami.

Na mojej lewej dłoni zaczynając od kciuka mam kolory:

DO KINDNESS

PLEASURE FIRST

NO PRESSURE

CHOOSE EUPHORIA

SPRED LOVE (ten kolor króluje na prawej dłoni)

Kolory ciemnozielony, niebieski, czy fiolet będą hitem na dłoniach tej jesieni, oczywiście nie możemy zapomnieć o zawsze klasycznej czerwieni. 

Aby zachęcić Was do jesiennych szaleństw na dłoniach wraz marką NEONAIL mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są zestawy z najnowszą kolekcja Enjoy Yourself (mamy aż 5 takich zestawów!).

Zasady konkursu znajdziecie na moim instagramie 🙂

Którym kolorem jesieni jesteś Ty?

Ściskam, Maja