Ostatnio pojawiło się sporo zapytań o moją kurteczkę z Zary. Pochodzi z najnowszej kolekcji i kosztuje obecne 199 zł – zostawiam Wam link do niej – tutaj.

Tak jak uwielbiam kolorowe stylizacje i niebanalne połączenia, tak tym razem postawiłam na klasykę i kolory stonowane, a jednak w całości tworzące połączenie, które zdecydowanie wpada w oko. Odcienie bieli z połączeniem brązu i beżu nigdy się nie znudzą i mam wrażenie, że zawsze będą na topie, także inwestując w garderobę w tym kolorze macie pewność, że ponosicie je dłużej !

Kurtka, spodnie i szalik pochodzą z najnowszej kolekcji Zary, buty mam również stamtąd, ale upolowałam je na przecenie. Kaszkiet pochodzi z zeszłej kolekcji. Spodnie są juz tak kultowe, że Zara wyprodukowała jej już chyba w co najmniej 10 kolorach! Ja sama mam je w 5 kolorach!

SPODNIE – klik

Przygotowując tę stylizację chciałam Wam napisać o bardzo fajnym i ważnym dla mnie projekcie – otóż zostałam zaproszona do współpracy z marką APART! Nie ukrywam, ze jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i cieszę się, że moja osoba, treści jakie publikuję, estetyka mojego konta na instagramie przyciągnęła tak cudowną markę biżuteryjną jaką jest APART! Przyznam Wam, że jak dzisiaj ktoś mnie zapytał, czy wierzę w przeznaczenie, to po raz kolejny powinnam powiedzieć, że zdecydowanie TAK! Otóż, mój pierścionek zaręczynowy, który wręczył mi Bartek w moje urodziny rok temu jest właśnie marki Apart 🙂

Jest to dla mnie ogromna radość i to jest kolejny dowód na to, że na marzenia, miłość i naukę – nigdy nie jest za późno!

Zegarek – ELIXA – klik

TOREBKA TOUS
OKULARY – OJO LENSES