Witajcie!

Mam nadzieje, że byliście grzeczni i Mikołaj (znany również jako Nicholas, Nicolas, Nikolaj, Nikołaj, Nicolae, Nicolaj czy też Santa) zostawił Wam małe niespodzianki w butach, skarpetach, pod poduszką, czy tam gdzie przygotowaliście miejsce na małe upominki 🙂 Podobno, co region, to tradycje ciut się różnią. A wiecie, że oryginalnie strój Mikołaja wcale nie był czerwony, tylko zielony? Coca-cola co nieco namieszała i jest w czerwonym kubraczku!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, co niektórzy zabrali się zapewne za porządki, zakupy i poszukiwanie prezentów dla najbliższych. Ja przygotowałam dla Was stylizację świąteczną, szczególnie dla mam, które mają córki. Pola była wprost zachwycona faktem, że mama ma identyczną sukienkę jak ona. Dzisiaj mam dla Was zdjęcia otulone aurą, która niesie magię Świąt 🙂

nowe8

nowe 13

nowe 7

nowe 16

nowe 11

nowe 14

nowe 12

Nasze i inne sukienki  dla mam oraz córek tutaj – Misimi

Mam dla Was jeszcze stylizację w sukience – śnieżynce klik!

Nadal pozostaję w okołoświątecznym duchu 🙂

Buty – DeeZee tutaj

mimka2

IMG_7389

mimka1

Mam nadzieję, że podobają się Wam moje propozycje fryzur. Zawsze byłam zakochana w warkoczach i plecionkach na głowie.

Dostałam dość sporo wiadomości z zapytaniem o mojego fryzjera. Salon Agnieszki Partyki przeniósł się na ulicę Kopernika 2D/7 (więcej info będzie dostępnych tutaj)

Pytacie o kondycję i pielęgnację włosów, farbowanie i zabiegi, którym warto się poddać. Już niebawem napiszę więcej na tematy, których jesteście ciekawe.

Do następnego!

M.