Kochane, dzisiaj nie bez powodu przychodzę do Was z postem paznokciowym pod koniec miesiąca, ponieważ minęły 3 tygodnie od mojego manicure i mogę z czystym sumieniem polecić Wam nowe lakiery hybrydowe od NEONAIL 3 w 1klik tutaj

Dzisiejsze zdjęcia manicure były robione po tygodniu od wizyty u stylistki 🙂

Linia Simple (tutaj) jest stworzona dla tych dziewczyn, które cenią sobie oszczędność czasu, a jednocześnie chcą by ich dłonie zwracały na siebie uwagę. 

Na początku nie byłam do końca przekonana, czy lakier może utrzymać swój kolor aż 2 tygodnie, a swoim dłoniom dałam mega trudny test, ponieważ wylądowaliśmy na Krecie i nie sposób było nie spędzać czasu w wodzie! Moje mani było wystawione na nieustanne słońce i kąpiele wodne, a lakier wytrzymał całe 3 tygodnie. Okay! Na jednym placu troszkę mi się odprysł, ale nie mam pewności, czy gdzieś nim nie przyłożyłam.

Dlaczego tak mi zależało na takim teście?

Coraz więcej z Was stara się malować paznokcie w domu, a NEONAIL wychodzi Wam naprzeciw tworząc lakier 3 w 1 = baza + kolor + top. Wykonanie takiego mani to maksymalnie 30 minut. Często wydaje nam się, że taki lakier nie będzie długo trzymał się na dłoniach. Ja sama chciałam się przekonać, jak to wygląda w praktyce. Lakier 3 w1 zdał egzamin na pięć z plusem! 

Kolor 10/10

Trwałość 9.5/10

Błysk 10/10

Tutaj przy trwałości chciałam być obiektywna, a więc dodam jeszcze, że dłonie moje były narażone na słońce i pluskanie w wodzie i kolor wytrzymał dłużej niż zakładane 2 tygodnie! 

I jeszcze jeden bardzo ważny produkt, bez którego moje dłonie nie byłby takie nawilżone – oliwka witaminowa. Nakładam ją codziennie na paznokcie od rąk oraz stóp i wsmarowuję w skórki. To bardzo ważne przy pielęgnacji dłoni, by wyglądały na zdrowe i zadbane. Wiecie, że zwykle mam sporo zadań za dnia, więc towarzyszy mi często pośpiech, ważne jest to, że oliwka bardzo szybko się wchłania i bez problemu możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków bez zbędnego czekania na wchłonięcie się produktu.  

Mimo, że wakacje dobiegają powolutku końca, to ja póki co nie rezygnuje z kolorowych manicure! #staytuned