gh23

Chciałabym dzisiaj napisać coś mega z serduszka. Taki piękny dzień – 14 lutego, jednak mam nadzieję, że jest to OWSZEM miły i piękny dzień, ale chcę wierzyć, że jeśli macie u swego boku kogoś, kogo uwielbiacie czy kochacie, to dbacie o siebie każdego dnia – nie tylko dzisiaj. To dobry dzień, by przypomnieć sobie jak fajnie jest dzielić wspólne chwile na pogaduszkach, przytulaniu, opowiadaniu o zdarzeniach z dnia, planowaniu jutra i przyszłego tygodnia, na wspominaniu wspólnych chwil i snuciu marzeń.

Kiedyś myślałam, że wszystko sobie w życiu zaplanuję. I generalnie tak było.. aż tu nagle wszystko się pozmieniało i wydawałoby się, że nic dobrego mnie nie spotka. Wiele trzeba było przetrwać i wiele znieść. A tu jest On. Bartek. To nasza pierwsza wspólna sesja zdjęciowa – ja Cię – ile tutaj emocji! Wszystko takie szczere, nasze. Jak fajnie, że spotkaliśmy się właśnie teraz. gdyby to się stało 15 lat temu, to pewnie nie byłoby tak samo.

Jest dziś. Z naszym całym już bagażem trudnych chwil, emocji, gdzie nie jeden już by się dwanaście razy spakował i odszedł. Ty jesteś. To niesamowite jak bardzo można wyjść ze swojej strefy komfortu, jak bardzo zmienić swoje życie, by być częścią naszego – niełatwego tak naprawdę. Jesteś zawsze, wspierasz, pomagasz, przytulisz i obdarzasz cudownym uśmiechem.

Ten człowiek sprawia, że to mi nie znika uśmiech z twarz. Mówi, że gdy na niego patrzę, wtedy mój uśmiech jest najpiękniejszy – chyba ma rację! Powiedział mi na samym początku, że uwielbia się mną opiekować, że czuje potrzebę dbania o mnie. I robi tak każdego dnia. I oby tak już było zawsze.

Nigdy nie wątpcie. Nigdy nie mów nigdy.

By Was motyle z brzucha unosiły najwyżej pod chmury, a rozum pozwolił stąpać stabilnie po ziemi.

gh24

gh26

gh25

 

gh21

gh20

gh19

gh18

gh17

gh15

gh14

gh13

gh12

gh11

gh10

gh9

gh8

gh7

gh6

gh5

gh4

gh3

gh2

gh1

gh22

#bebrave #staypositive #loveyourself