hm jacket []

Frędzle to mocny trend tego sezonu, nie można ich nie zauważyć buszując po ulubionych sklepach szukając wiosenno-letnich inspiracji.  To trend, który powraca cyklicznie, więc jak raz zainwestujemy w ubiór z zakończeniem frędzlowym – może nam posłużyć na dłuższy czas. Każda z nas może znaleźć coś dla siebie – zaczynając od rodzaju materiału – skóra, zamsz, poprzez strukturę – cienkie, grube, zwiewne aż do kolorów – od czerni po biel. Zdaje się, że najpopularniejsze frędzle były akcentem torebek, natomiast można je już znaleźć na kurtkach, kamizelkach, spódnicach, sukienkach i oczywiście na butach 🙂 Frędzle kojarzone są ze stylem folkowym – a to współgra z naturą, więc może i dlatego takie pięć  minut dla frędzli tej wiosny i lata. Poprzez takie dodatki nabieramy lekkości i powabu.

IMG_6549 [] IMG_6564 [] kimono zara 2 [] buty zara []

Frędzle mogą pełnić dla Was rolę małego akcentu – w postaci dodatków – tu mam na myśli torebkę, czy buty. Niemniej jednak, myślę że Total Fringe Look skusi nie jedną z Was  – sukienki lub spódnice typu maxi z frędzlami do kostek znajdą wiele fanek. Frędzle mogą być zarówno bardzo eleganckie, ale i rockowe – szczególnie mam na myśli czarne frędzle – co może nam nadać nawet metalowego charakteru. Uważam, że dla osób lubiących modę – frędzle to wspaniałe modowe wyzwanie – szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że możemy same dobrać sobie ‘frędzlowy look’. Odważniejsze kobietki zainwestują w sukienkę lub spódnicę, zaś inne mogą ograniczyć się do torebki lub chusty w stylu boho.

IMG_6566 [] IMG_6565 [] IMG_6550 []

IMG_5855 [] IMG_5896 []

Ja uległam pokusie posiadania frędzli i na razie jestem szczęśliwą posiadaczką torebki z HM, która rewelacyjnie sprawdza się w wielu stylizacjach.