Przygotowałam dzisiaj dwie stylizacje, których bazą są te same spodnie – klik, większość garderoby pochodzi z dobrze Wam znanego sklepu – textilmarket! Często jest tak, ze mijamy pewne sklepy, nie mając świadomości jakie fajne perełki można tam upolować! Wracając do spodni – to musicie wiedzieć, że są to jedne z wygodniejszych spodni jakie miałam – nie są sztywne (nie znoszę takich co powodują dyskomfort przy kucaniu, a trafiły mi się kiedyś takie dwie pary!), fajnie dopasowują się do ciała i najlepsza wiadomość dla Was dziewczyny – występują nawet w rozmiarze 46! Często pytacie mnie o stylizacje dla kobietek noszących większe rozmiary – proszę bardzo – spodnie są, iiii to jakie fajne!

Wiem, że sporo z Was lubi luźne i wygodne ubrania, więc wychodzę Wam na przeciw z pomysłami. Stylizacje są w bezpiecznych kolorach, co nie znaczy nudnych – co więcej, ceny dostępne są na każdą kieszeń. Dopasowałm do nich obuwie sportowe – niekażda z Was czuje się dobrze w obcasach, a tutaj dowód na to, że można dobrze wyglądać w ulubionych trampkach.

Biżuteria – APART

SPODNIE – TEXTILMARKET – klik 49,99

KOSZULA – TEXTILMARKET – klik 49,99

KURTKA – TEXTILMARKET – klik 69,99

Chciałam Wam pokazać koniecznie dwie kurtki – jedną dłuższą z kapturem na wypadek gorszej pogody, natomiast druga biała nie posiada już kaptura i jest nieco krótsza, jednaką fajne rękawy, które świetnie układają się po podwinięciu i cały jej krój jest odpowiednikiem bomberki. Kurtka dostępna jest też w kolorze brzoskwiniowym. Pamiętajcie, że w drugiej stylizacji mam te same spodnie!

BIAŁA KURTKA – TEXTILMARKET – klik 49,99