ys6Witajcie niedzielnie.

Jako, że za oknem pogoda nie rozpieszcza, nie wiem jak u Was, ale u nas jeszcze deszczowo i za dnia jakby szaro i ciemno. Mam dla Was post urodowy. Nie tak dawno dostałam od Was zapytania odnośnie Darsonvala, o którym możecie przeczytać tutaj. I to co zawsze powtarzam, systematyka w działaniu przynosi oczekiwane efekty!

Dzisiejszy post w obrębie domowego Spa, a mam tutaj urządzenie ultradźwiękowe do oczyszczania skóry twarzy. Od razu spodobało mi się to, że można maszynę naładować i chodzić z nią nawet po całym mieszkaniu. Poprzednie urządzenia, które posiadam z tej serii są jednak podłączone do prądu i niestety nie ma możliwości oddalenia się.

„Wibracje wysokiej częstotliwości umożliwiają wykonanie dogłębnego masażu, uaktywniającego komórki tłuszczowe, tym samym poprawiając mikrokrążenie, stymulując spalanie, usprawniając metabolizm komórkowy, usuwając jego produkty i zapewniając efekt czystości.”

ys1

ys2

Końcówka w kształcie łopatki dociera do skóry na głębokość od 3 do 7 mm. Cały ten proces to nic innego jak domowe oczyszczanie skóry – pozbywasz się zanieczyszczeń, zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu skóra staje się po prostu czysta, zdrowa i rozświetlona.

GŁÓWNE FUNKCJE

1. Dogłębne oczyszczanie ultradźwiękami – skóra z powrotem ma być elastyczna, jędrna i gładka w dotyku.

2. Wyprowadzanie jonów – ultradźwięki oraz jony dzięki zastosowaniu prądu stałego rozbijają pigmenty skóry.

3. Działanie antyzmarszczkowe – prąd, który w odczuciu jest naprawdę przyjemny, przechodzi przez skórę i stymuluje tkankę podskórna, aktywuje komórki i stymuluje produkcję kolagenu.

4. Wprowadzanie jonów – poprawia nawilżenie skory, likwiduje ciemne przebarwienia i oznaki zmęczenia.

ys3

ys4

Ważne by po oczyszczeniu skóry twarzy, zmiękczyć naskórek tonikiem. Przy oczyszczaniu końcówką można poruszać po wybranej powierzchni twarzy, wówczas woda lekko i przyjemnie pryska, wydaje przy tym cichy dźwięk. Oczywiście w razie potrzeby można dodać więcej wody, toniku lub płynu micelarnego. Zaleca się by wykonywać dogłębne oczyszczanie przez około 3 minuty.

ys7

ys8

Myślę, że 3-5 minut na zabieg w domowym zaciszu znajdzie każda z nas. Można to wykonywać nawet przed pójściem spać. Sprzęt nie zajmuje wiele miejsca i może zamieszkać na szafce nocnej. Cleanser należy stosować razem z kosmetykami do pielęgnacji skóry, a łopatka  (końcówka) nie może pracować dłużej jak 10 minut. A może tak wzajemnie sie pomasować? Może uda mi się namówić Wojtka na wieczorne Spa 🙂

ys10

ys9

SKIN CLEANSER YOUR SPA TUTAJ