past3

Pastele odnoszę wrażenie są przez niemalże wszystkich uwielbiane, a już bez wątpienia królują wiosną i latem. Ja jestem ich ogromną fanką i uważam, że zawsze powinno być w szafie miejsce właśnie na nie!

Dzisiejsza stylizacja to dwa przewodnie kolory pastelowe, a mianowicie brzoskwiniowy i jasny zielony. Paleta kolorystyczna pasteli jest tak cudowna, że mogłabym niezmiennie takie kolory nosić na sobie.

Lawendowy, lila, róż, piaskowy, brąz wielbłądzi, gołębi – wiedziałaś, że każdy ten piękny odcień ma swoją nazwę. To jest genialne, że łącząc je ze soba możemy mieć prawie pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało. Zerknij i powiedz, który kolor jest Twoim ulubionym?

pastele

Ta paleta bardzo fajnie pomoże Ci jak łączyć ze sobą odcienie pastelowe. Zauważ, że są to kolory (no może poza madarynkowym) bardzo delikatne i każda z Was znajdzie swój ukochany odcień, a już fantastycznie będzie jak spróbujecie łączyć je ze sobą tak jak robie to ja 🙂

Przyglądając się dokładnie palecie stwierdzam, że mam na sobie kolor brzoskwiniowy, zielony i brąz wielblądzi. Dużą rolę odrywa tutaj jednak bluzka, której falbany nadają zwiewności, lekkości i odrobinę elegancji. Ten model spodni posisadam w jeszcze dwóch kolorach i są to moje jedne z najbardziej ulubionych spodni!

past27

past28

past22

past20

past19

past17

past24

past15

past12

past13

past9

past7

past6

past5

past4

past20

past25

Koszula, Spodnie, torebka – ZARA

BUTY – RYŁKO

Kolczyki – MANGO