Maja (1)

Lubicie odkrywać nowe miejsca? Na pewno! Ja odwiedziłam Karmnik – nowe miejsce na mapie mojego miasta.

Przytulne i ciepłe wnętrze, gdzie można smacznie i zdrowo zjeść. Uwagę przykuwa ciekawy i nietuzinkowy design, w środku jest naprawdę 'cosy’ – ten angielski przymiotnik pasuje tu jak ulał.

Ja mam dla Was stylizację z szara sukienką, która świetnie sprawdzi się ze szpilkami na eleganckie wyjście, natomiast ja chciałam Wam pokazać ją w bardziej codziennym wydaniu. Sukienka z falbanami idealnie dopasowuje się do ciała, nie krępuje ruchów, jest piękna w swej prostocie. Bardzo lubię jej rozkloszowane rękawy!

Zdecydowałam się na serduszkowe, ażurowe rajstopki, które założyłam na zwykłe rajstopy. Specjalnie konsultowałam to z paniami w butiku Calzedonii i jak najbardziej można tego typu kabaretki zakładać na zwykłe (najcieńsze) rajstopki w cielistym lub czarnym kolorze.

Buty, które mam na sobie, to moi zimowi ulubieńcy, są bardzo wygodne i sprawdzają się przy wielu stylizacjach. Ażurowa torebka z wymiennym środkiem dodaje uroku całemu look’owi.

Na samym dole postu, mam dla Was rabat na sukienkę !

 

Maja (2)

Maja (3)

Maja (5)

Maja (4)

Maja (6)

Maja (7)

Maja (8)

Maja (10)

Maja (11)

 

 

 

Maja (16)

 

 

 

Maja (17)

Maja (18)

Maja (19)

Maja (20)

Maja (23)

Maja (21)

Maja (27)

Maja (22)

Maja (26)

Maja (24)

Maja (25)

 

Szara sukienka idealnie komponuje się z niebieskiem płaszczem. Upolowałam go rok temu w Mango i jest jeden z moich lepszych zakupów. Nieustannie ostatnio moje ulubione nakrycie głowy zaraz po berecie – kaszkiet. Zastawiam się teraz nad zakupem czegoś w kolorze czerwonym !

Maja (28)

Maja (30)

Maja (33)

Maja (29)

Maja (32)

Maja (34)

Maja (35)

Maja (36)

Maja (37)

Maja (40)

Maja (31)

Maja (39)

 

SUKIENKA – NZ POLAND TUTAJ

na hasło: PUKKALIFESTYLE dodatkowe 10% taniej (wszystkie kolory)

PŁASZCZ – MANGO

TOREBKA – TOUS

BUTY – BRONX BY ANSWEAR

KASZKIET – ZARA

ZEGAREK – LACOSTE

KOLCZYKI – W.KRUK

 

ZDJĘCIA : ESTERA FIGURA