bb14

Hej Kochani!

Dzisiaj stylizacja, która była dla mnie wyzwaniem. Naoglądałam się w magazynach i 'internetach’ bluz z kapturem i pomyślałam, że spróbuję Wam pokazać mój pomysł na 'hoodie’. Jeśli nie masz swojej, zawsze możesz pożyczyć od swojego partnera, te oversize mogą prezentować się na Tobie naprawdę czadowo! Zdaję sobie sprawę. że moda coraz częściej lubi zaskakiwać, a ja lubię podejmować wyzwania.

Hoodie może być noszona właściwie do wszystkiego – do dzwonów, do trampek, spodni w kratę – można spokojnie ulec swojej fantazji. Wiele stylizacji, na które się natknęłam były miksem rzeczy sportowych z eleganckimi – i taki jest zamysł mojego looku – bluza z eleganckim futerkiem, a także totalny luz, gdzie bluza idzie w parze z ulubioną parką i kapeluszem na głowie. Świetnie prezentują się te w mocnych kolorach – fluo, ale to podejrzewam wersja dla odważniejszych.

Przygotowując tę stylizację. przyznam szczerze, że pomysłów na 'hoodie’ jest całe mnóstwo i nawet mnie to zaskoczyło. Inspirację można znaleźć w mig. Bluza jako symbol wygody, często idąca w parze z frotowymi skarpeciochami wypełzła na ulice z mocnym tupnięciem. To moja pierwsza taka długa bluza z kapturem – strzał w 10, a mam nadzieję, że moja stylizacja Was zaskoczy pozytywnie 🙂

Do następnego!

bb1

bb2

bb4

bb3

bb5

bb6

bb7

bb8

bb10

bb11

bb12

bb14

bb13

bb16

bb18

bb19

bb21

bb20

bb15

BLUZA – BYDESIGNSTORE

FUTRZAK – FEMESTAGE

SPODNIE – ZARA

BUTY – DEEZEE