Biała i czarna koszula w szafie to absolutny must have!

Dzisiaj chciałabym skupić się na koszuli białej 🙂

Choć trudno w to uwierzyć, to damską częścią garderoby stała się w XX wieku dzięki Coco Chanel!

Niezależnie jaki styl preferujemy, jakie są nasze ulubione kolory, tkaniny, fasony – biała koszula to jest swego rodzaju 'klasyk’, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety (mężczyzny również). Biała koszula zazwyczaj odbierana jest jako bardzo elegancka, ubierana na specjalne okazje. Otóż, nie – sprawdzi się na randkę, do biura, na wieczór z przyjaciółkami.

Biała koszula jest idealna w swojej prostocie, do tego jest ponadczasowa – nigdy nie wyjdzie z mody. Można ją łączyć z różnymi częściami garderoby, kolorami i fakturami. TO ONA może okazać się najtrafniejszą 'ostatnią deską ratunku’ w momencie, kiedy okazuje się, że nie mamy co na siebie włożyć. Ulubione jeansy lub spodnie rurki, szpilki i czerwone usta! Miód.

Co roku prawie na każdym wybiegu mody znajdziemy białą koszulę, a to kolejny argument świadczący o tym, że warto ją mieć w swojej garderobie.

b2

Biała koszula, tak jak wspominałam, jest idealna na wiele okazji, niemniej jednak najczęściej jest wybierana do casualowych stylizacji z jeansami, shortami lub tak jak dzisiaj chciałam Wam pokazać – z rurkami – w tym wypadku rurki motocyklowe.

Dzisiejszy post będzie wstępem do pewnego rodzaju cyklu, który mam zamiar robić co jakiś czas. Otóż ten zestaw – biała koszula plus czarne rurki pokażę Wam jeszcze dwa razy, ale zmienię jedną lub dwie części garderoby.

Chcę Wam pokazać, że warto jest mieć taki 'stały’ lub  'awaryjny’  ulubiony zestaw. W następnych odsłonach naszej stylizacji możemy zmieniać delikatnie dodatki – mam tutaj na myśli, marynarkę, buty czy torebkę lub zegarek.

Po trzeciej odsłonie stylizacyjnej, będziecie mogli podjąć decyzję, który zestaw najbardziej przypadł Wam do gustu.

Zostawiam Was ze zdjęciami!

b1

b3

b6

b7

b4

b5

Dziękuję Hotelowi Biały Dwór za możliwość wykonania zdjęć 🙂

Koszula / Shirt – HM

Spodnie / Pants – ZARA tutaj

Marynarka / Jacket – HM

Buty / Shoes – DeeZee

Zegarek / Watch – DW

Kolczyki / Rings – ecarla