Witam się z Wami w poniedziałek.

Dzisiaj wyjątkowy temat – podróże. Nie znam osoby, która nie uwielbiałaby podróżować, zwiedzać, odpoczywać. Każde planowanie wakacji, czy wyjazdu powoduje dreszczyk emocji, nie lada roztargnienie, szum w głowie z poczucia niecierpliwości. Z utęsknieniem wyczekujemy i odliczamy dni, godziny do upragnionego wyjazdu. Na pewno to uczucie nieopisanej radości, czasem delikatnego niepokoju – czy wszystko uda się dobrze zaplanować i spakować (bez 'checklisty’ nie ma pakowania) – jest Wam dobrze znane. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy to podróżowaliśmy tylko we dwoje – generalnie rzecz ujmując nie byliśmy baaaaardzo wymagający – słoneczna pogoda, hotel z basenem najlepiej blisko morza w miejscowości z dostępem do punktów medycznych i dobrymi lokalnymi knajpkami.

Nadchodzi czas kiedy rodzina się powiększa ..

1+1 =3 (ja, Wojti i Pola)

a teraz 1+1 = 4 (ja, Wojti, Pola i Filip)

(btw. uwielbiam ten typ matematyki)

priorytety co nieco się zmieniają.

Poszukiwanie odpowiedniego miejsca dla całej rodziny to nie 'fraszka-igraszka’, to level hard. Nasza lista wymagań wydłuża się i to dość widocznie.

logo_kids_travel_pop []

Ale mam dla Was bardzo dobrą wiadomość, ponieważ rusza akcja z KidsTravel, gdzie grupa 10 blogerów będzie testować hotele przyjazne rodzinom z dziećmi na terenie całej Polski. Ja mam to szczęście być jedną z Ambasadorek, która będzie nadawała rekomendację miejscom, w które będziecie mogli wybrać się rodzinną watahą.

To

 #pierwszyprojektwpolsce

#ambasadorkidstravel

#kidstravel

#pukkalifestyle

Główne cele projektu to sprawdzanie, recenzowanie oraz nadawanie rekomendacji KidsTravel obiektom hotelowym, spełniającym minimum 90% zakładanych wymagań.

Pomysłodawcą projektu jest Lidia Klebba – mama Mieszka, która swoją energią i sympatią zaraża wszystkich dookoła. Podróżuje niemal od zawsze i angażuje w to swojego synka. Jej team stanowią Marcin, Oskar oraz Aleksandra. Teraz w drużynie jest więcej osób – z naszą ekipą będziemy Jej pomagać wyszukiwać najdogodniejsze miejsca dla Was!

To nasz team:

12191889_874235839364729_2150771563534185896_n

Co czyni projekt wyjątkowym?

Jest autentyczny, tworzony przez różnych ludzi, o różnym spojrzeniu na życie, wychowywanie dzieci, zamieszkałych w innych częściach naszego kraju. Projekt nie jest sponsorowany, liczy się idea i główny cel projektu. Po nadaniu rekomendacji, hotele będą sprawdzane – czy oby nic się nie zmieniło od poprzedniej wizyty.

Podróże – te małe i duże! Witaj przygodo 🙂

 Oboje z mężem lubimy się przemieszczać i chcemy zachęcić do tego nasze dzieci. Filip ma już pół roku, więc można na dobre wdrożyć się w etap podróżowania we czwórkę. Co prawda trafił się nam egzemplarz wymagający, ale posiadanie dzieci nie powinno być przeszkodą w tego rodzaju akcjach. Dla mnie to motywacja do działania ze zdwojoną siłą. Na pewno będzie czasami raz lepiej, raz gorzej – ale przecież podróże kształcą i doświadczają. Na każdym kroku specjalizujemy się w szeroko pojętej organizacji, radzimy sobie z nowo napotkanymi sytuacjami życiowymi, a co najważniejsze integrujemy się. Odpoczynek, relaks, totalny 'switch off’ na zagadki posiłkowe i co za tym idzie zakupowe – generalnie rzecz ujmując – fun rodzinny z atrakcjami dla wszystkich. Zrelaksowany i wypoczęty rodzic, to szczęśliwy rodzic – to samo można powiedzieć o dzieciach.

Bądźcie z nami! Obserwujcie, czytajcie, followujcie.

#pierwszyprojektwpolsce

To fantastyczny projekt, bądźcie czujni – na pewno nie raz Was zaskoczymy i wielokrotnie pomożemy Wam w podjęciu decyzji wyjazdowej!

Zachęcam do odwiedzenia profili innych Ambasadorów!

kt amb []