Ahoj!

Witam się z Wami już nie w Dwupaku 🙂 Na wstępie chciałabym podziękować za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje, jakie składaliście mi na instagramie:) Poród za mną, więc teraz mogę spokojnie spędzać czas w domu z moja najwspanialszą czteroosobową już rodzinką!

Na czas okołoporodowy zablokowałam konto na instagramie – co spowodowało, ze moi 'obserwujący’ nieobserwujący – czyli ludzie oglądający moje zdjęcia z komputera lub tacy, którzy mieli konto na instagramie nagle zechcieli mnie oficjalnie oglądać. Dochodziło do tego, ze dostawałam zaproszenia od ludzi – Widmo.

IMG_6853 []

IMG_6858 []

Niektórzy nawet pisali tutaj w komentarzach na blogu – czemu nie mogą oglądać zdjęć – chciałam na okres porodowy trochę spokoju – a nie ludzkiej wścibskości i ciekawości. Skoro, ktoś w komentarzu na blogu napisał, ze podobają mu się moje zdjęcia, a już nie może ich oglądać – to w takim razie niech założy  konto na instagramie zacznie się tam udzielać. To aplikacja, by dzielić się z innymi chwilami i momentami z życia, podsuwać pomysły kulinarne czy modowe, każdy ma swój pomysł na instagram. Ja staram sie udzielać wsród moich ulubieńców instagramowych i tego oczekuje od innych, nie tylko biernego śledzenia,obserwowania i typowej polskiej wścibskości. W ciagu pierwszych trzech dni dostałam zaproszenia w liczbie – dwieście pięćdziesiąt trzy ! Dostawałam maile z pytaniem, czemu konto jest zablokowane, a nawet wiadomosci na facebooku. Smutne jest to, że ludzie w ogole nie wzięli pod uwagę faktu, ze lada moment spodziewam sie dziecka i byc może potrzebuje chwili spokoju – ważniejsze dla nich było oglądanie zdjeć – co i tak robili wczesniej nieoficjalnie. Czy jestesmy az tak ciekawscy? Bo gdyby to była życzliwość i przyjemna ciekawość – robilibyśmy to oficjalnie.

IMG_7044 []

Wracając do przyjemności 🙂 W domku radość – bo rodzina w komplecie 🙂 Czuje sie z dnia na dzień coraz lepiej, Pola zachwycona braciszkiem, a pomoc męża – nieoceniona! W domku od razu szybciej dochodzi sie do siebie, mając ukochane osoby wokół:) Po powrocie do domu, oczywiście nie mogło zabraknąć

 niespodzianki od męża 🙂

IMG_6977 []

Chciałabym podziękować Wishbone Fine Jewellery za piękny prezent z okazji urodzin Filipa, a takze Deezee.pl za wspaniale podarki – które zmotywują mnie do powrotu do formy 🙂

FullSizeRender [] IMG_7001 [] IMG_7043 []

Plany na najbliższy czas:

– rodzinnie, rodzinnie, rodzinnie! zdrowa dieta – by przy karmieniu piersią nie zaszkodzić Filpkowi – duuuuuużo wody!

– powrót do biegania za ok 4-5 tygodni – trzymajcie kciuki za powrót do siebie

– praca nad blogiem – mam nadzieje, ze dzieciaki pozwolą mamie wrzucić nie jeden post 🙂

Ściskam i życzę Wszystkiego pięknego na nowy miesiąc Maj.

IMG_7020 []